Компанія Nissan і команда Electrip, яка займається популяризацією електричного транспорту серед молоді, влаштують у 35-денний тур по Європі на фургоні Nissan e-NV200. Мета цієї акції – продемонструвати можливості європейського «електричного коридору», мережі громадських зарядних станцій, яка включає на сьогодні вже понад 4 тис. пунктів зарядки.

Маршрут загальною протяжністю в 10 тис. км пролягатиме через Іспанію, Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Данію, Швецію і Норвегію. Керувати електромобілем буде член команди Electrip Ліонель Суісса. У Франції він проїде через Wattway – розташовану недалеко від траси Ле-Мана дорогу з інтегрованими сонячними батареями.

«Як пристрасний прихильник електромобілів і їх ролі в поліпшенні якості повітря я вважаю дуже важливим донести до молодого покоління ідею того, наскільки легким і приємним може бути водіння електромобіля», – заявив член команди Electrip Ліонель Суісса.

Цікаво, що e-NV200 – не єдиний електрокар Nissan, який подолає велику відстань у найближчий час. Нещодавно стало відомо, що цього літа Nissan Leaf першим серед електромобілів візьме участь в добродійному Монгол Ралі. Хетчбек подолає близько 16 тис км.

Via: automagazin