Початкуюча електромобільна компанія Lucid Motors вперше взяла участь в міжнародному мотор-шоу – Нью-йоркському автосалоні. На виставку компанія привезла свою єдину модель – седан Lucid Air, розсекречений минулого грудня. На честь дебюту компанія показала фрагмент випробувань прототипу свого електрокара – Alpha Speed Car: вона опублікувала відео заїзду, в якому автівка розганяється до 350 км/год в рамках високошвидкісного випробування на овальному треку в штаті Огайо.

Для 1000-сильного седана з моторами на кожній осі це не межа – просто максимальна швидкість була обмежена електронікою на цій відмітці. При цьому паспортна максимальна швидкість машина становить 315 км/год. Раніше Air пройшов сурові зимові тести.

У Lucid Motors відмічають, що усі системи електромобіля успішно впоралися з навантаженням. Крім того, випробування в реальних умовах дозволили виявити «області для поліпшення» – на діностенді таку інформацію отримати проблематично.

Місяць тому Lucid Motors стала відома початкова вартість електрокара Air. Базова 400-сильна задньопривідна модель із запасом ходу в 386 км коштуватиме 60 тис. доларів. При цьому першими на ринок поступлять 1000-сильні повнопривідні седани в спеціальній версії Launch Edition, які будуть утричі дорожчі.

Завод Lucid почне працювати в 2019 році. За перший рік на ньому зберуть 10 тисяч електромобілів. До 2022 року компанія розраховує вийти на річний об’єм в 130 тис. авто.

Via: InsideEVs