На щорічній медіа-конференції Volkswagen Group в Берліні були розкриті подробиці про масштабну програму електрифікації німецького автогіганта. Гендиректор концерну Маттіас Мюллер пообіцяв, що з 2019 року група представлятиме нові електромобілі «практично кожен місяць».

Вже в нинішньому році VW Group обіцяє вивести на ринок дев’ять нових електрифікованих моделей, у тому числі – три стовідсоткових електромобіля. До 2025 року, згідно стратегії Roadmap E, усі бренди концерну продаватимуть 80 нових моделей на електротязі. Передбачається, що їх сукупний річний обсяг виробництва досягне 3 млн одиниць.

Зараз концерн випускає вісім електрокарів і плагін-гібридів на трьох своїх заводах. Найближчими роками для виробництва «зелених» машин буде обладнано ще дев’ять підприємств, а до кінця 2022 року число таких майданчиків виросте до 16 – вони розташовуватимуться по всьому світу. Щоб забезпечити таку кількість авто акумуляторами, VW Group потрібні партнери, і вона вже уклала контракти з виробниками батарей в Європі і Китаї на суму близько 20 млрд євро. Хто поставлятиме батареї для випуску електрокарів в Північній Америці – вирішиться незабаром.

Електрифікація торкнеться усіх сегментів усіх марок, що входять до групи VW. Доказом тому слугує нинішній салон в Женеві, де були представлені, серед іншого, седан Volkswagen I.D. VIZZION, кросовери Audi e-tron і Porsche Mission E Cross Turismo