Минулого тижня у Києві в стінах готелю Radisson Blu відбувся захід E-CAR HUB: Garage party – івент, присвячений розвитку електромобільного транспорту в Україні. В рамках цього заходу 4-зірковий готель приєднався до мережі зарядок Go To-U.

aj-3029

Radisson Blu встановив на своєму паркінгу зарядний пристрій для електрокарів. Причому Radisson Blu виступив першим закладом Go To-U, самостійно встановивши сертифікований зарядний пристрій бренду Circontrol.

aj-3388
Під час E-CAR HUB регіональний директор Radisson Blu Україна та Грузія Клод Булте підкреслив, що мережа готелів Radisson Blu виступає активним прихильником розширення електромобільної інфраструктури:
«Програма Відповідальний Бізнес, заснована у 1989 році, спирається на три принципи: Think Planet, Think People, Think Together – і саме заради першого «Думай про планету», ми організували цей захід. 27% готелів Rezidor Hotel Group, а це 81 готель, мають зарядні станції. Наш готель Radisson Blu Hotel, Kyiv, де ми сьогодні запускаємо зарядну станцію, запрошує усіх електромобілістів у наш паркінг на безкоштовне паркування і зарядку автомобіля».

aj-3035
Також з промовою стосовно електрокарів в Україні і розвитку мережі зарядок для них виступив засновник Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида:
«Електромобілі і Україна. Ріст кількості електромобілів в Україні вражає. Україна займає четверте місце у Європі по приросту електромобілів відносно приросту авто на ДВЗ. Інфраструктура зарядних пристроїв для електромобілів відіграє дуже важливу роль в формуванні ринку цієї інновації. Принципово важливою є правильність такої інфраструктури, її відповідність Європейським нормам та стандартам. Пришвидшена зарядка (до 22 кВт) має бути зручністю, а не сервісом. Важливим також є принцип резервації зарядної станції разом з резервацією готельного номера, як додаткова зручність для клієнтів».

aj-3026
Встановлений зарядний пристрій у Radisson Blu є безкоштовним для користування, як і інші зарядки Go To-U. Окрім того, перші півроку з моменту відкриття власникам електромобілів також надаватиметься безкоштовне місце на паркінгу.