Китайський стартап Aiways, який збирається продавати в Європі електричний кросовер U5 вартістю близько 25 000 євро (його показали минулої весни у Шанхаї), має намір представити на автомобільній виставці в Женеві свою нову розробку – концептуальний SUV U6ion, орієнтований на молодь. Щоб підігріти до нього інтерес, компанія опублікувала дизайнерські ескізи, завдяки яким ми можемо зробити деякі висновки про його зовнішність.

Екстер’єр новинки створений під керівництвом японця Кена Окуяма – екс-дизайнера ательє Pininfarina, який також працював над дизайном таких яскравих автомобілів, як Enzo Ferrari і Ferrari P4/5. У машини плавно перетікають у повітрозабірники вузькі фари головного світла, широкий виріз в нижній частині переднього бампера, а з боків видно закрилки. Аналогічні елементи можна виявити з боків заднього бампера, задні світлодіодні ліхтарі з’єдную П-побідна стрічка. Кузов, судячи зі скетчів, буде у концепта купеобразним, бічні панелі підкреслені виштампваннями, їх нижня частина прикрита накладкою.

Ferrari Enzo (2002-2004)

Інформації щодо технічні характеристики силової установки Aiways U6ion немає, проте західні автомобільні видання вважають, що концепт буде оснащений електромотором на 190 к.с. і високовольтною батареєю на 65 кВтгод. Її заряду повинно вистачити для подолання 460 кілометрів шляху за циклом NEDC (тобто в реальності – приблизно 360 км). Такою самою начикою оснащується вищезгаданий U5, який, до речі, вже продається в Китаї за 28 000 – 42 000 доларів в залежності від комплектації.

Aiways U5
Aiways U5

Публічна прем’єра концептуального кросовера повинна відбутися 3 березня на автомобільній виставці в Женеві.