Компанія Alfa Romeo планує випустити компактний електричний кросовер. Про це повідомляє британське видання Autocar.

Машина з’явиться у 2022 році і буде базуватися на платформі Peugeot-Citroen під назвою eCMP PSA: концерн Fiat Chrysler, до якого входить марка Alfa Romeo, зараз розширює співпрацю з французьким альянсом.

У Peugeot вже є схожа модель – компактний електричний кросовер e-2008. Крім того, скоро на тому самому шасі з’явиться новий Opel Mokka (у нього теж буде електрична версія).

У Peugeot e-2008 тільки передній привід, 136-сильний електромотор та батарея на 50 кіловат-годин. Однак в Alfa Romeo мають намір створити більш просунуту версію, яка буде як мінімум більш динамічною. Варто очікувати появи додаткового електромотора, який зробить автомобіль повнопривідним.

Ще одна цікава деталь, яка відома – Alfa Romeo планує використовувати в своєму електрокарі звук, що імітує роботу традиційного двигуна внутрішнього згоряння. При бажанні водій зможе їхати у тиші, але у нього також буде можливість  використовувати оригінальний «звуковий супровід» –  як пояснили в компанії, водіям це потрібно для емоційного відгуку від автомобіля.