Автомобільні групи FCA та PSA об’єдналися в альянс під назвою Stellantis – четвертого за величиною автовиробника в світі. Це дозволило брендам, які входять до нової корпорації, швидше перейти на випуск транспортних засобів з електроприводом.

Так, за підрахунками глави PSA Карлоса Тавареса, який також очолив Stellantis, у нового концерну вже налічується 29 електромобілів та гібридів, а до кінця року їхня кількість досягне 39. До того ж, починаючи з 2025 року всі машини Stellantis матимуть електрифіковані версії.

Нагадаємо, що PSA об’єднує французькі марки Peugeot, Citroen і DS, а також німецький Opel. Водночас FCA привнесла у новий альянс Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Maserati. Abarth, а також Chrysler, Dodge, Jeep і RAM. А ось Ferrari, яка належить акціонерам FCA, до альянсу не увійшла.

Судячи з усього, електромобілізація альянсу відбуватиметься за французьким рецептом. У Peugeot вже є шасі для електромобілів сегмента B, на якому базується, зокрема, хетчбек e-208. А наступного року з’явиться абсолютно нова архітектура для більших електрокарів із запасом ходу на рівні 650 км.