Лише через добу від початку прийому замовлень на електричний кросовер Volkswagen ID.4 в США, модель у спецверсії 1st Edition була повністю розпродана. Тепер клієнтам пропонують тільки базовий ID.4 Pro, який на 3 000 доларів дешевший, але його потрібно буде почекати – модель з’явиться в автосалонах не на початку, а в середині 2021 року.

Передбачається, що загалом до США з Німеччини планувалося поставити дві тисячі ID.4 особливої ​​серії.  Однак не виключено, що через рік буде ще один спецвипуск, присвячений старту виробництва електричного кросовера на американському заводі.

VW ID.4 став другою моделлю Volkswagen на новій платформі MEB, яку розробили спеціально для електромобілів. Первістком був хетчбек ID.3, який надійшов у продаж в Європі тільки цього місяця. У Північну Америку ID.3 поки вирішили не поставляти.

У США VW ID.4 пропонується або із заднім, або з повним приводом (останній – за доплату). У першому випадку потужність двигуна становить 204 к.с., у другому – додається додатковий 102-сильний передній мотор. Поки на модель ставлять виключно топову 77-кіловат-годинну батарею із запасом ходу 402 км за циклом EPA.