Компанія Apple все ж розробляє власний електромобіль, а його презентація відбудеться вже у вересні майбутнього року. Про це тайваньському виданню Economy Daily News розповіли джерела в місцевих компаніях, що випускають автокомпоненти. Зокрема, деякі місцеві компанії називаються безпосередньо.

Офіційно ніякого підтвердження ніхто не дає, оскільки всі постачальники підписують угоди про нерозголошення. Але джерела стверджують: Apple вже розміщує замовлення на деталі майбутнього електромобіля. Водночас саму машину зараз нібито тестують в Каліфорнії.

За твердженням видання, тайванська промисловість готується виконувати замовлення для двох американських корпорацій, які раніше в автомобільному виробництві не брали участі. Ім’я однієї містить «Одну велику букву А», а іншої – «Одну велику А і одну маленьку а».

Під другою компанією легко вгадується Amazon, яка, як мінімум, абсолютно відкрито готується до виробництва електричних фургонів спільно з Rivian. А ось з Apple все дещо складніше.

Чутки про те, що американська «яблучна компанія» готує власний електромобіль ходять вже не перший рік. Час від часу вони підтверджуються непрямими доказами, на кшталт того, що Apple переманила до себе головного спеціаліста Tesla з електродвигунів.

Однак офіційно в Apple підтверджували тільки інтерес до цієї сфери, а про виробничі плани не говорили ані слова. Зате американська корпорація не заперечувала свого бажання випустити не повноцінний електромобіль, а, наприклад, фірмовий автопілот, який могли б закуповувати інші автоконцерни. Не виключено, що у підсумку Apple так і проступить, представивши в вересні не електромобіль як такий, а набір готових рішень для інших автовиробників.