Протипожежна служба міста Юджин, штат Орегон, США, випробує  електрокар компанії Arcimoto – Rapid Responder. Його особливістю є невеликі розміри та лише… три колеса.

Незвичайний EV був представлений трохи менше року тому – спеціально для екстрених служб. Компанія Arcimoto підписала угоду з протипожежної службою міста Юджин, штат Орегон, для тестування даної моделі, і ось зараз ця програма перейшла до активної фази виконання.

Як зазначає CEO компанії Марк Фронмайєр, Arcimoto Rapid Responder зручний тим, що він набагато компактніший у порівнянні зі звичайними пожежними машинами і може проїжджати до недоступних  їм місць; крім того, модель – повністю електрична, так що не виробляє шкідливих викидів, на відміну від традиційних машин.

Максимальна швидкість, яку може розвивати Arcimoto Rapid Responder, – 120 км/год; запас ходу машини під час руху в місті – приблизно 160 км.і

До речі, відносно недавно була представлена перша у світі електрична пожежна машина. Якщо не рахувати конверсію Mercedes Sprinter.