Богатим власникам ретромобілів Aston Martin більше не потрібно переживати через посилення екологічних норм: навіть коли машини з ДВЗ повністю заборонять (а відповідні плани є у більшості прогресивних країн), вони як і раніше зможуть виводити свої класичні моделі на дороги … переобладнавши їх на електромобілі. Британський виробник оголосив про запуск програми Heritage EV, в рамках якої буде пропонувати відповідні послуги.

 

Головне в подібній конвертації – те, що вона, по-перше, офіційна, а по-друге, допускає можливість знову переробити машину – з електричної в паливну. Таким чином, автомобіль зберігає свою автентичність, що важливо, коли мова йде про колекційну модель.

 

В якості демонстрації своїх можливостей Aston Martin зробив електрокар з кабріолета DB6 MkII Volante 1970 року випуску. На жаль, характеристики силової установки не розкриваються. В Aston Martin лише відзначили, що в ній використані ключові компоненти майбутнього дрібносерійного електромобіля RapidE, який з’явиться лише до кінця наступного року.

Нагадаємо, крім Rapide E, Aston Martin збирається випустити ціле сімейство електрокарів під суббрендом Lagonda. Першим з них стане розкішний кросовер, його виробництво стартує у 2021 році.