Електромобіль Aston Martin Rapide E, який дебютував у повністю готовому до виробництва вигляді навесні минулого року, так і не став серійним. За озвученим раніше планом, постачання моделі покупцям повинні були початися в останньому кварталі 2019 року, але цього не сталося і, мабуть, вже не відбудеться: комерційну частину проекту згорнули. Про це британському виданню Autocar повідомило джерело, яке знайоме із ситуацією у компанії.

610-сильний Aston Martin Rapide E з двома електромоторами на задній осі та батареєю на 65 кіловат-годин, встановленої на місці двигуна V12, здатний набрати 96 км/год за неповні 4 секунди і проїхати понад 322 км  на одному заряді по циклу WLTP. Передбачалося, що британці випустять 155 таких машин на своєму новому заводі в Сейнт-Атан, де зараз збирають новий бензиновий кросовер DBX.

Але у підсумку електромобіль вирішили залишити в якості прототипу для розробки майбутніх моделей VIP-суббренда Lagonda. Судячи з усього, у компанії,  що зараз знаходиться у складному фінансовому становищі, просто немає коштів на подібний проект, хоча замовлення на Rapide E приймалися давно і, цілком ймовірно, що велика частина тиражу була розпродана за попередніми заявками. Проте, для Aston Martin зараз важливіше якомога швидше почати постачання нового кросовера.