Компанія Audi офіційно представила спортивні модифікації своїх електричних кросоверів e-tron і e-tron Sportback. Вони отримали електропривод з двома задніми моторами і одним переднім замість стандартної двомоторної схеми.

Потужність автомобілів вросла майже на 100 к.с., в сукупності вона досягла 503 к.с. Крутний момент, що створюється трьома моторами, становить 973 Нм. Завдяки цьому розгін до 100 км/год в обох електромобілів скоротився до 4,5 секунд. Планку запобіжного обмежувача швидкості теж підняли, але не на багато: до 209 км/год.

Audi e-tron S має коефіцієнт лобового опору в 0,28, а e-tron Sportback S – 0,26. Водночас зі стандартною батареєю робочою ємністю 86 кіловат-годин звичайний e-tron S проїжджає до 360 кілометрів за циклом WLTP, а e-tron Sportback S на 5 км далі.

Поява двох моторів ззаду замість одного забезпечує автомобілям керування вектором тяги в поворотах. Підвіска також була оновлена для кращої керованості. Є зміни і в зовнішності. Зокрема, обидва кроссовера стали на 50 мм ширші завдяки збільшеним колісним аркам.

 

Продаж автомобілів в Європі стартує восени цього року Ціни на e-tron S починаються з 93,8 тисяч євро, за e-tron Sportback S просять від 96 тисяч 50 євро.