Компанія Audi представила інформацію щодо електромобіля e-tron 2021 модельного року для ринку Північної Америки. Несподівано запас ходу машини виріс на 29 км і тепер оцінюється у 357 кілометрів за методикою EPA.

Водночас батарея e-tron не змінилася. Судячи з усього, збільшення запасу ходу було досягнуто за рахунок змін у програмному забезпеченні. Так, у будь-якого електрокара є повна і робоча ємність акумуляторів. Різниця між ними потрібна для того, щоб не допускати критичного розряду батареї та уникнути її швидкої деградації.

Після року експлуатації електромобілів в реальних умовах у Audi, скоріш за все, збільшили робочу ємність батарей, вирішивши, що це не відіб’ється на їх надійності. Також можливо, що інженери змогли оптимізувати витрату електроенергії під час руху.

Раніше ми писали, що подібне поліпшення запасу ходу сталося і з іншим європейським електричним кросовером – Jaguar I-Pace.

Крім цього, у США Audi знизила базову вартість відразу на 9000 доларів. Тепер ціни на електрокросовер стартують від 65 900 доларів, щоправда і базова комплектація стала біднішою.