Компанія Audi на 20% скоротила виробничий план з випуску електричного кросовера e-tron на своєму бельгійському заводі.  Якщо спочатку на заводі в Брюсселі в 2019 році планувалося побудувати 55 тисяч 830 електромобілів, то за останніми планами ці обсяги скоротилися до 45 тисяч 242 одиниць. Про це пише місцеве видання L’Echo.

Джерела видання кажуть, що на самому підприємстві в Бельгії ніяких проблем немає і затримка пов’язана з недостатнім постачанням батарей LG. І поки проблема з батареями не буде вирішена, виробничі плани і далі будуть переглядатися у бік подальшого скорочення.

Зараз бельгійський завод працює лише 6 годин на день і розглядає можливість переходу на скорочений, чотириденний робочий тиждень. План з випуску 3800 спортивних електричних кросоверів Audi e-tron Sportsback наприкінці 2019 року швидше за все, буде скасовано – випуск почнеться тільки у 2020 році.

Цікаво, що Audi стикається з типовою для виробників електромобілів проблемою, про яку вперше стало відомо в минулому році під час запуску Tesla Model 3. Мова йде про труднощі з масовим виробництвом літій-іонних батарей. Як виявилося, необхідно винайти нові технології, що дозволяють швидко і масово збирати тисячі елементів живлення в єдиний комплект акумуляторних батарей. Зараз Tesla навчилася робити приблизно по 20 тисяч батарей для Model 3 на місяць. Це вражає, проте спочатку компанія планувала вдвічі більші обсяги.

Важливо також зазначити, що скорочення виробничих планів ніяк не пов’язане з попитом на Audi e-tron. Навпаки, черги на цю модель в Європі виросли з 4 місяців до півроку.

Via: L’Echo