Протягом п’яти років у гамі Audi з’явиться недорогий міський електромобіль довжиною близько чотирьох метрів. Про це повідомляє Auto Express.

Розширення модельного ряду екологічно чистих Audi виданню підтвердив Фермін Сонейра Сантос, один з членів ради директорів німецької марки. Топ-менеджер дав зрозуміти, що у Audi з’явиться, в тому числі, електромобіль початкового рівня на шасі MEB Entry, і найближчими роками лінійка електрифікованих Audi «буде більшою, ніж у конкурентів».

Новий електромобіль базуватиметься на спрощеній версії EV-архітектури MEB, зможе проїжджати без підзаряджання до 240 км, а головними конкурентами моделі стануть сіті-електрокари Honda e і MINI Cooper SE. Ймовірно, зовнішністю міський електромобіль Audi буде нагадувати концепт-кар AI: me, який дебютував у квітні минулого року (на фото зверху зображено можливий вигляд моделі). Інсайдери стверджують, що використання більш компактної і простої платформи MEB Entry дозволить Audi запропонувати покупцям стартову ціну електромобіля в районі 20 тисяч євро.

Першим електромобілем Audi, спроектованим на «звичайній» платформі MEB, стане кросовер Q4 e-tron. Старт продажу компактного позашляховика Audi на батарейках запланований на 2021 рік. Наразі у Audi є два електромобіля – e-tron и e-tron Sportaback. Вони побудовані

До 2021-2022 року вивести на європейський ринок бюджетний електромобіль планує група Renault – відомо, що сіті-кар на батарейках будуть випускати під брендом Dacia.