Компанія Audi відмінила проведення свого саміту в Брюсселі, який повинен був відбутися 30 серпня 2018 року. Саме там планувалося представити перший електричний кросовер марки – модель e-tron, повідомляє Electreck.co з посиланням на Financial Times.

Причиною відміни саміту став арешт глави компанії Руперта Штадлера. Німецька влада звинувачує його в прямій причетності до Дизельгейту – скандалу, викликаному виявленням фактів приховання істинних розмірів шкідливих викидів дизельних двигунів автомобілів групи Volkswagen, куди входить Audi. Раніше саме через Дизельгейт керівництво концерну Volkswagen прийняло рішення істотно прискорити програму випуску електромобілів, які повинні замінити скандальні дизельні моделі.

Коли саме покажуть серійний кросовер e-tron тепер невідомо, проте раніше американські ЗМІ отримали запрошення на деякий електромобільний захід, який відбудеться у США 17 вересня 2018 року. Не виключено, що прем’єру машини влаштують саме в Америці – Дизельгейт почався саме в цій країні і для групи Volkswagen важливо показати в першу чергу американцям, що вони виправили своє відношення до довкілля.