Компанія Audi завершила угоду щодо купівлі команди Formula E – ABT Schaeffler Audi Sport. Раніше роль німецького автовиробника в цьому чемпіонаті зводилася до простого спонсорства.

На сьогодні Abt Schaeffler Audi Sport займає друге місце в кубку конструкторів, поступаючись лише Renault e.dams. У наступному сезоні ця команда контролюватиметься вже німцями, крім того Audi зможе поділитися своїми технологіями, що дозволяє компанії сподіватися на перемоги.

Прихід в Formula E знаменує для Audi нову еру у моторспорті. До недавнього часу марка приділяла найбільшу увагу перегонам в Ле-Мані, де успішно виступала зі своїми дизельними суперкарами. Проте після «Дизельгейта» материнської компанії  VW в керівництві вирішили, що електричний спорт краще відобразиться на іміджі бренду.

Таким чином, Audi стає першим німецьким автовиробником, який повноцінно бере участь в Formula E. Крім того, через півтори роки, в п’ятому сезоні, в чемпіонаті дебютує BMW. Сьогодні в  Formula E змагаються такі відомі виробники як Renault, Peugeot Citroen (з маркою DS), Jaguar, Mahindra, а також стартапи NIO і Faraday Future.