Голова Audi заявив, що всупереч очікуванням майбутні електромобілі не стануть відрізнятися від наявних моделей збільшеним запасом ходу, а зовсім навіть навпаки. В інтерв’ю виданню Roadshow Маркус Дюсманн заявив, що майбутні Audi з електричними силовими установками матимуть меншу автономність ходу. І ось чому.

«Я не думаю, що встановлення батарей великої ємності, із запасом ходу на тисячі кілометрів, стане трендом», – сказав він. Розвиток інфраструктури для електрокарів у вигляді збільшення кількості зарядних станцій зробить це просто непотрібним, вважає Дюсманн. У наслідок цього ємність батарей знову почне зменшуватися, що заразом зробить електромобілі менш важкими та дорогими.

Також Дюсманн висловив думку, що перехід на електроприводи неминучий: за його словами, компанія планує повністю перейти на електричну тягу протягом найближчих 20 років. Водночас до середини десятиліття Audi планує випустити 20 нових електрокарів та 10 гібридних моделей.

Нагадаємо, зараз в активах Ауді чотири електромобіля – кросовер e-tron, крос-купе e-tron Sportback та фастбек e-tron GT (на головному фото).