Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo, анонсоване близько місяця тому як віртуальна машина для популярного гоночного симулятора Gran Turismo, виявилося не просто комп’ютерною іграшкою: німці побудували справжній, повністю функціонуючий електромобіль. І це не просто шоу-кар: автомобіль їздитиме по реальних дорогах.

І не просто по дорогах: Audi e-tron Vision Gran Turismo стане «гоночним таксі», на якому кататимуть гостей та клієнтів марки міськими трасами чемпіонату Formula E. Їздовий дебют електрокара відбудеться вже 14 квітня в рамках E-Prix у Римі. Окрім подій календаря «Електроформули» запланована участь і в інших заходах.

audi-e-tron-gran-turismo

Стилістично Audi e-tron Vision Gran Turismo схожий на гоночний автомобіль Audi 90 quattro IMSA GTO 1989 року. Його система постійного повного приводу включає три електромотори – один передній і два задніх. Кожен з них видає 200 кіловат (272 к.с.), сукупна потужність – 816 к.с. Важить машина 1450 кг, маса розподіляється за осями в ідеальній пропорції. На жаль, Audi не розкрила інформації про місткість батареї і запас ходу, але пообіцяла динаміку на рівні топових суперкарів: менше 2,5 с до «сотні».

Примітно, що у Audi з’явиться ще один електромобіль під назвою e-tron GT, причому не «одноразовий», а серійний: це буде купе з чотирма дверима класу гран туризмо, випуск якого налагодять на початку наступного десятиліття на підприємстві Böllinger Höfe поряд з Неккарзульмом – там, де зараз виробляють спорткари Audi R8.

audi-e-tron-gran-turismo-side