Рада директорів Audi провела в Інгольштадті щорічну зустріч з акціонерами, на якій розповіла про актуальну бізнес-стратегію, плани відносно нових моделей і технологій та інші перспективи бренду. Серед іншого, була розкрита дата прем’єри серійної версії електричного позашляховика e-tron – 30 серпня. Новинку, яка стане першим масовим електромобілем Audi, покажуть на саміті компанії в Брюсселі.

В цьому ж місті  налагодять випуск Audi e-tron. Нових технічних подробиць про модель виробник не розкрив, а з попередніх повідомлень відомо, що вона отримає батарею на 95 кіловат-годин із запасом ходу понад 400 км за новим циклом WLTP і коштуватиме від 80 тис. євро. Підтверджених цифр по силовій установці доки немає, але в цьому відношенні товарний варіант навряд чи сильно відрізнятиметься від концепту 2015 року, який отримав три електромотори потужністю 503 к.с. та повний привід.

Також керівництво Audi розповіло утримувачам акцій, що до 2025 року компанія розраховує продавати приблизно 800 тис. електромобілів і плагін-гібридів на рік. Раніше повідомлялося, що до цього терміну в товарній лінійці бренду з’явиться більше 20 електрифікованих моделей.