Найближчими двома роками Audi випустить, щонайменше, дві неординарні моделі. Про це пише німецьке видання AutoBild з посиланням на власні ресурси. Одним з цих авто буде доволі цікавий електрокар.

Ним стане заміна спорткара TT –  але не пряма. Йдеться про принципово іншу модель, яка фактично стане наступницею відразу і A3 Sportback, і A5 Sportback. Тут слід внести деякі пояснення. Протягом 2014 року компанія представила три схожих за дизайном концепти: Allroad Shooting Brake, TT offroad та TT Sportback. Спочатку передбачалося, що одна з них приєднається до сімейства купе та родстерів TT як найбільш практичний представник. Найбільші шанси були у «оффроад», але він в результаті перетворився чи то на Q3 Sportback, чи то на Q4  e-tron, а від розширення лінійки TT взагалі відмовилися. Тому – заміна. І, судячи з останніх даних, нова модель буде заснована на TT Sportback. Як вам таке?

 

Audi TT Sportback

Ця нова Audi TT буде пропонуватися як з гібридним, так і з повністю електричним приводом. При цьому дводверні моделі, що носили те саме ім’я, замінять принципово іншим електромобілем.

Що стосується другої моделі, це буде великий кросовер Q9.