Компанія Tesla підготувала нову версію програмного забезпечення для автопілотів (версія 8.0.2.52.22), завдяки якій в режимі безпілотного управління електрокари можуть по команді водія перевищувати встановлені швидкісні обмеження на 5 миль/год (8 км/год).

Про це один з власників електромобілю Тесла написав у блозі Reddit. За його словами, він їхав по дорозі з обмеженням 45 миль/год (72 км/год), але зміг дати команду автопілоту перевищувати швидкість 5 миль/год і електроніка машини виконала її. Після цього він спробував збільшити швидкість ще на 10 миль/год, але цього разу автівка відмовилася виконувати команду.

З часом відмову від ліміту 45 км/год на своїй сторінці в Twitter підтвердив і глава компанії Ілон Маск, а також ряд інших власників машин Тесла. Як відзначає TechCrunch, у Тесла було дві причини дозволити електрокарам з автопілотом їхати швидше обмеження швидкості: по-перше, цього вимагали власники автомобілів, а по-друге, транспортний потік не завжди чітко дотримується встановлені ліміти.

Via: TC