Акумулятори електрокарів BMW розраховані на увесь термін служби автомобіля і за своєю довговічністю порівнянні з двигунами внутрішнього згорання. Про це на зустрічі з журналістами у Мюнхені заявив глава відділу розробки батарей баварського концерну Андреас Рейт.

На питання про конкретні цифри Рейт відповів, що йдеться про «15 років і більше», при цьому до 15-річного терміну місткість батарей все ж знизиться, але до цілком прийнятних 70-80%. Він відмітив, що BMW уважно стежить за тим, що відбувається з батареями вже проданих електрокарів, і доки ці дані обнадіюють.
Нарешті, пан Рейт спростував думку про те, що акумулятори для електрокарів при утилізації шкодять довкіллю. За його словами, в батареях використовується літій, нікель, мідь, в яких немає «нічого токсичного». При цьому акумулятори легко піддаються переробці і тому зберігають високу залишкову вартість навіть після виходу з ладу.

Раніше BMW анонсувала масштабний план, згідно з яким до 2025 року 25% усіх баварських машин будуть повністю або частково електрифіковані.