Автомобілі Bentley оснащуються потужними, але «екологічно брудними» бензиновими і дизельними двигунами. Керівництво компанії розуміє сучасну тенденцію щодо переходу на електричні технології, і протягом декількох років модельний ряд марки поповниться першим електромобілем.

Дедлайн для виходу перспективної моделі призначений на 2025 рік, про ще пише Autocar з посиланням на свої джерела у Bentley. Машина спочатку створюється як електромобіль, ДВЗ для неї пропонувати не будуть в принципі. Вона буде являти собою седан з мотивами кросовера (читай, з високим кліренсом). При цьому модель отримає ретельно пророблений з точки зору обтічності кузов, це підвищить ефективність витрачання енергії і, таким чином, збільшить запас ходу на одному заряді.

Компанія опрацьовує різні формати електромобіля, можливо, він буде компактнішим за бензинові Bentley, заявив головний виконавчий директор компанії Адріан Холлмарк. Також він додав, що акумулятори до середини поточного десятиліття стануть більш ємними, і це означає, що Bentley зможе дати клієнтам машину, яка буде здатна проїжджати на одному заряді реальні 480-560 км.

Bentley EXP 100 GT

З точки зору дизайну у майбутньому електричному седані, можливо, застосують риси концепт-кара EXP 100 GT 2019 року. Нагадаємо, цей прототип був електромобілем з чотирма мотор-колесами потужністю 201-335 к.с. кожне (віддача залежить від умов доріг). Розгін до 100 км/год займає у концепту 2,5 секунди, максимальна швидкість – 300 км/год.

Адріан Холлмарк впевнений, що мало хто з клієнтів марки постійно їздить на швидкості понад 300 км/год, однак вони хочуть супер витончений автомобіль, комфортний і легкий на ходу.

Допоможе з розробкою електромобіля материнський концерн Volkswagen Group, який вже виділив інвестиції у розмірі $ 100млн каліфорнійської компанії QuantumScape, що спеціалізується на розробці твердотільних батарей.