Седан BMW 7-Series наступного (сьомого) покоління (індекс G70), як очікується, буде представлений у 2022 році. Модель отримає не тільки традиційні бензинові, дизельні та гібридні силові установки, але й суто електричні двигуни. Про варіанти майбутньої моделі з’явилася нова інформація.

Як повідомляє портал BMW Blog, електрична модифікація 7-Series стане найпотужнішою в лінійці: до руху її приводитимуть два електромотори загальною потужністю мінімум 650 к.с. Це на 40 к.с. більше, ніж розвиває мотор V12 у найпродуктивнішої паливної модифікації – M760Li (на фото зверху).

Крім 650-сильної, буде також версія на 450 «конячок». Також BMW запропонує седан у варіанті з одним електромотором: його потужність складе 350 к.с., в той же час гібридна версія буде представлена ​​500-сильною силовою установкою на основі 3,0-літрової рядної «шістки». А ось традиційні мотори V8 та V12 BMW 7-Series може втратити зовсім.

Завдяки досить ємному акумулятору на 100 кВтгод електричний седан 7-Series зможе проїжджати на одному заряді більше 644 км. Раніше повідомлялося, що базова версія отримає батарею ємністю 80 кВтгод, топ-модифікація буде оснащена акумулятором на 120 кВтгод.

Прем’єра BMW 7-Series з ДВЗ може відбутися у 2022 році, електричні версії повинні піти за нею, і їм доведеться конкурувати з Porsche Taycan, Tesla Model S, а також майбутніми електромобілями Jaguar XJ і Mercedes-Benz EQS.

Прототип електричної BMW 7-Series наступного покоління