Наступне покоління флагманського седана BMW 7-Series з’явиться електрична версія, причому вона буде старшою та найпотужнішою у лінійці моделі. Про це розповів голова правління BMW Олівер Ціпс.

«Наступне покоління 7-Series буде доступно з чотирма силовими агрегатами: бензиновим, дизельним, гібридним і повністю електричним, – сказав Ціпс на щорічній прес-конференції. – Всі версії будуть засновані на єдиній архітектурі. І топова, найпотужніша 7-Series буде повністю електричною».

Поки невідомо, чи буде така модифікація носити ім’я BMW i7. Найпотужнішою «сімкою» поточного покоління є M760i (на фото зверху). Вона оснащується 6,6-літровим V12 з подвійним турбонаддувом. ДВЗ розвиває 585 к.с. і 850 Нм. Такий седан здатний прискорюватися з 0 до 100 км/год за 3,6 секунди, максимальна швидкість становить 250 км/год. Майбутній електричний флагман буде володіти аналогічною динамікою або навіть виявиться трохи швидшою.

Очікується, що наступне покоління BMW 7-Series у топовому виконанні отримає акумулятор ємністю до 120 кВтгод. Він забезпечить запас ходу близько 700 км. Виробник планує пропонувати і більш доступний варіант з АКБ на 80 кВтгод.

Прототипи електричної «сімки» в кузові поточної моделі вже неодноразово були помічені на дорогах загального користування. Але до виходу наступного покоління ще залишається чимало часу: флагман баварської компанії повинен оновитися в середині 2022 року.