Компанія BMW перетворила електромобіль i3 в офіс на колесах. Модифікація отримала назву Urban Suite.

Переробка була зроблена суто по салону авто. Задній диван прибрали і замість нього встановили одинарне крісло. Зліва від нього стоїть дерев’яний стіл з лампою – за задумом дизайнерів, цей елемент повинен створювати відчуття домашньої вітальні. Сидіння переднього пасажира теж вирішили прибрати і поставити на його місце підставку для ніг.

На центральному тунелі розташувалися два підстаканники з функцією контролю температури напою, а на водійському кріслі встановлена ​​вішалка для одягу. У стелю вмонтовано великий монітор мультимедійної системи, аудіосистема вибудувана навколо заднього пасажира.

Офіс на колесах побудували на базі зарядженої версії  i3s. Офіційно новинку покажуть публіці на виставці споживчої електроніки CES, яка пройде в Лаю-Вегасі на початку січня 2020 року.

Відмітимо, що BMW i3 доступний на українському ринку. Цінник на базову комплектація звичайного i3 зі 125-сильним мотором починається без малого від 899,5 тис. грн. Версія з приставкою s обійдеться вже мінімум в 973,9 тисяч. Такий електрокар оснащується більш потужним мотором і розганяється до 100 км/год за 6,9 секунди проти 7,3 секунди у звичайного i3.