BMW офіційно підтвердила, що збирається представити на автомобільній виставці в Женеві прототип електричного седана i4, який в останні пару років частенько потрапляв в об’єктиви фотошпигунів. Напередодні презентації марка опублікувала відеотизер.

Втім, нової інформації про машину небагато: BMW каже, що прототип її електричного седана з купеобразним кузовом привносить електричні технології в «ядро бренду» і є «ідеальним BMW з нульовим рівнем викидів».

Прототип BMW i4 у камуфляжі

За даними зарубіжних видань, седан обладнають силовою установкою BMW eDrive п’ятої генерації, розміщеної в одному компактному корпусі. Потужність силової установки становить 530 к.с., живить її батарея на 80 кВтгод, заряду якої вистачає на 600 км шляху за циклом WLTP. Розгін до 100 км/год у седана з такою силовою установкою займе 4 сек, його максимальна швидкість перевищить 200 км/год. Заряджання батареї від 0 до 80% при використанні високовольтної зарядної станції буде займати 35 хв. Цілком можливо, що BMW i4 отримає кілька силових установок і батарей на вибір – платформа дозволяє це зробити.

Міжнародний автосалон в Женеві відкриється 3 березня.