Уже достеменно відомо, що зі зміною поколінь у BMW 4 Series з’явиться електрична версія, що іменуватиметься як BMW i4. І ось днями журналісти дізналися про неї деякі цікаві подробиці.

Як повідомляє британське видання Autocar, інженери BMW хочуть, щоб автомобілі 4 Series були не менш динамічними, ніж Audi A5 і Mercedes-Benz C-Class. Найпотужніша модифікація – електрична BMW i4 – 525-530-cильну силову установку, яка буде складатися з двох електромоторів та високовольтної батареї (остання, до речі, забезпечить запас ходу у 600 км). Водночас заряджена бензинова BMW M4 буде менш потужна: під її капотом буде встановлений 503-сильний трилітровий мотор від BMW X4 M Competition.

Дизайн BMW i4 запозичить у однойменного концепта-провісника, який був представлений цієї весни . Причому, як очікується, серійна машина успадкує від нього навіть надзвичайно великі «ніздрі» фальшрадіаторних грат, що викликали неоднозначну реакцію у багатьох шанувальників марки (на фото зверху – зовнішній вигляд, що прогнозується журналістами).

Концептуальний BMW i4

Колеги також пишуть, що дебют нового покоління BMW 4 Series відбудеться вже цього року: спочатку буде представлене купе з двома дверима, пізніше до нього приєднається кабріолет, потім і купеподібний седан.