Компанія BMW розробляє великий електричний спортивний седан. Новинка отримає назву BMW i6 і дозволить баварської марки змагатися з Tesla Model S, Audi e-tron GT, Mercedes-Benz EQS. Очікується, що BMW i6 не поступиться за характеристиками новому Porsche Taycan.

Як пише італійське видання Autoblog, за пропорціями BMW i6 буде нагадувати концепт-кар i Vision Dynamics, представлений на Франкфуртському автосалоніу 2017 році (на фото зверху). Водночас дизайн новинки буде витриманий в стилі купеобразного 8-Series Gran Coupe.

З чуток, базова версія BMW i6 отримає два електромотори eDrive, двигун над передніх колесах видаватиме 204 к.с., а на задній осі – 340 к.с. Таким чином, сумарна потужність силової установки досягне 544 к.с., що дозволить моделі конкурувати з 530-сильним Porsche Taycan 4S. Модифікація i6 M Performance отримає два 340-сильних електромотора і зможе поборотися за покупців з 625-сильним Taycan Turbo.

Для BMW i6 запропонують дві модифікації з батареями ємністю 90 і 120 кВтгод: базовий акумулятор дозволить проїжджати до 560 км за циклом WLTP, а на топовій АКБ новинка зможе проїжджати до 700 км.

Планується, що BMW i6 не буде в точності повторювати одну з існуючих моделей – він стане самостійною моделлю з електричною силовою установкою, на відміну від i1, i4, i7 або iX3, які стануть екологічно чистим різновидом 1-Series, 4-Series Gran Coupe, 7-Series і Х3 відповідно.

Компанія BMW офіційно не коментує можливу появу електрокара i6: у планах баварського концерну до кінця 2021 року значиться компактний електричний седан i4, а також кросовери iX3 і iNEXT.