Окрім раніше анонсованої “трійки” iX3, i4 та iX5, BMW готує ще один електрокар, флагманський седан  i7. Виробник повним ходом тестують прототип моделі, про що свідчать опубліковані шпигунські фото.

Як пишуть ніші західні колеги, електрична версія седана 7-ої серії, ймовірно, буде побудована на базі машини вже наступного покоління, і, швидше за все, вона базуватиметься на модульній платформі CLAR, яку німці адаптували до електричних силових установок. Нагадаємо, седан i4, який буде випускатися з 2021 року, також отримає це шасі.

Електрична силова установка i7 буде складатися з двох електромоторів, потужність яких складе близько 550 к.с., а батарея об’ємом 100 кВтгод забезпечить седану запас ходу близько 580 км. Також баварці можуть вивести на ринок більш динамічну модифікацію електрокара – i7S, який отримає мотори потужністю 670 к.с. та батарею на 120 кВтгод.

Що стосується дизайну екстер’єру i7, то про це говорити ще дуже рано, оскільки перед нами так званий мул – прототип в кузові актуальною бензинової «сімки» змаскуванням фар та ліхтарів. На бічних кузовних панелях прототипу можна помітити напис «електричний тестовий транспорт».

На конвеєрі седан BMW i7 повинен з’явитися не раніше 2022 року, оскільки спочатку баварці налагодять випуск електричного седана i4, а також кросоверів iX3 та iX5.