Електричний кросовер BMW iX3 дебютував ще у 2018 році на автосалоні в Пекіні. Однак тоді він був представлений лише в статусі концепту. Німецька компанія ось-ось збирається приступити до виробництва iX3, і тепер з’явилися фотографії новинки.

Знімки були опубліковані в Instagram-акаунті scott26.unofficial. Цікаво, що інших зображень на цій сторінці немає, це змушує засумніватися в достовірності фотографій, проте електромобіль на них виглядає цілком реалістично.

Візуально електрокросовер майже не відрізняється від звичайного BMW X3. Він виділяється новими бамперами, зміненою фальшрадіаторною решіткою (тут по-іншому оформлені «ніздрі»)  та оригінальним аеродинамічним обвісом. Також iX3 укомплектований спеціальними колесами.

На першому етапі  в електричному кросовері BMW буде застосовуватися електромотор з віддачею 286 к.с. і 400 Нм. Новинка отримала тягову батарею ємністю 74 кВтгод. Очікується, що запас ходу становитиме 440 км. Поки відомо тільки про задньопривідну версію iX3 з одним мотором. Не виключено, що в перспективі з’являться і модифікації з повним приводом.

BMW iX3 будуть випускатися на китайському заводі BMW Brilliance. Передбачається, що через відсутність повного приводу цей SUV не продаватимуть в США, але ж це один з найпривабливіших ринків для електромобілів. Виробництво повинно початися пізніше у 2020 році.