Керівник спортивного підрозділу М концерну BMW – Франк ван Міл заявив журналістам видання CarBuzz, що електричні машини точно не будуть безшумними. Раніше він висловив думку, що перехід на електропривод і відмова від ДВЗ – неминуче майбутнє для усіх автовиробників.

За словами ван Міла, нинішні скарги прихильників потужних машин на тихий і не дуже приємний звук, який видає електрокари під час руху – явище тимчасове. Він нагадав, що перші дизельні легковики також неприємно торохкотіли і за звуком нагадували трактори. Однак зараз дизельні спорткари беруть участь у гонках серії Ле Ман і їх шум не збентежив фанатів автоспорту.

В майбутньому, впевнений ван Міл, у електрокарів виробиться власне звучання, яке стане сприйматися клієнтами як щось абсолютно природне.

Проблема низького рівня шуму в електрокарах хвилює не тільки інженерів BMW. Так, ми вже писали, що головний конкурент відділення M – Mercedes-AMG – привертає музикантів групи Linkin Park для написання звуків своїх електрокарів. Крім того, в деяких країнах зараз готуються закони, які забороняють електрокарам бути безшумними на малих швидкостях, щоб пішоходи могли чути про їх приближення.