На щорічному конкурсі елегантності Concorso d’Eleganza Villa d’Este в Італії підрозділ BMW Motorrad представив концептуальний скутер на електротязі – Concept Link. У мотоциклетному підрозділі BMW новинку називають своїм баченням «екологічно-чистого міського двоколісного транспорту».

p90260579_highres_bmw-motorrad-concept

«BMW Motorrad Concept Link заснований не на сьогоднішніх концепціях, а швидше відповідає основним вимогам функціональності, технічній архітектурі і цифровій реальності сьогоднішніх користувачів. Технічні параметри – такі як, плоскі пакети акумуляторів і компактний привід на задньому колесі – дозволили нам створити унікальний дизайн, який формує новий сегмент. Отримана в результаті виразна сила цього транспорту абсолютно нова для BMW Motorrad і ламає стереотипи». – розповів Олександр Бакан, керівник відділу проектування BMW Motorrad.

p90260577_highres_bmw-motorrad-concept

Оскільки конкурс присвячений саме дизайну, подробиць про силову установку розробники не розкрили. Відомо лише, що Concept Link отримав компактний електричний привід заднього колеса і плоскі блоки батарей, розташовані в нижній частині корпусу. Задній хід покращує маневреність байка і спрощує парковку в умовах тісних міських вулиць.

p90260579_highres_bmw-motorrad-concept

«Нова функціональна архітектура забезпечує високий рівень задоволення від їзди завдяки концепції E-drive. BMW Motorrad Concept Link ідеально підходить для задоволення вимог сучасної міської мобільності з швидким прискоренням і простотою в зверненні. Через його низьку висоту, на скутер легко сідати з боків або навіть ззаду. Передача заднього ходу забезпечує легке маневрування, що робить його ідеальним для парковки в обмеженому міському просторі», – відмічають в BMW.

p90260586_highres_bmw-motorrad-concept

У BMW Motorrad говорять, що Concept Link – це одночасно і транспорт, і комунікаційний пристрій, який «по-новому відображає зв’язок між водієм і довкіллям». У пам’яті концепту зберігаються важливі точки на карті і усі події, відмічені в календарі. Електроскутер може прокладати оптимальний маршрут і підбирати відповідний музичний супровід. Швидкість, навігаційні дані і інформація про заряд батарей проектуються на вітровий щиток, а для усього іншого передбачений цифровий дисплей, розташований під кермом. На самому кермі є програмовані сенсорні кнопки. Серед інших «фішок» – регульоване по довжині сидіння, яке може бути як одно-, так і двомісним.

p90260586_highres_bmw-motorrad-concept

Звичайно, в серію BMW Motorrad Concept Link не піде, та все ж це щось більше, ніж просто дизайнерський проект, побудований для однієї конкретної виставки.  Concept Link демонструє напрям, в якому розвиватиметься двоколісний транспорт BMW.

Via: Electrek