Голова ради директорів BMW AG Харальд Крюгер у своєму виступі, присвяченому стратегії розвитку концерну, розповів про плани компанії щодо подальшої електрифікації транспортних засобів.

Крюгер зізнався, що у BMW поки що немає відповідей на усі питання, але вже є чітке уявлення про майбутнє, яким воно має бути. Топ-менеджер додав, що місце для публічної розмови було вибране невипадково – учасників запросили в комплекс по тестуванню і зборці трансмісій для електричних транспортних засобів. За три роки BMW AG продав 100 000 електрокарів, в 2017-му компанія планує реалізувати стільки ж. «Ми продовжимо інвестувати в технології майбутнього», – додав Крюгер.

За словами голови ради директорів BMW AG, зараз компанія в другу фазу електрифікації, яка припускає передачу технології BMW i іншим брендам, які входять до складу концерну, а також впровадження цієї технології для моделей інших серій.

Харальд Крюгер підтвердив, що на 2019 рік запланований вихід Mini BEV (електрокар Mini), на 2020-й – електрична версія нового BMW X3, а на 2021-ій – iNext EV.

bmw iNext EV

Разом з електрокарами до 2026 року BMW випустить нові гібриди, водневий автомобіль та ін. Всі вони базуватимуться на одній платформі.

«Наша платформа є модульною і підходить для створення великої кількості автомобілів різних класів. Це дає нам перевагу в раціональному використанні ресурсів. Наша майбутня архітектура теж дуже універсальна і дозволяє створювати електрокари, гібриди і машини з традиційними ДВЗ», – підкреслив бос БМВ.

Крім автомобілів, в той же час BMW буде впроваджувати нові системи автономного керування, а згодом розробить електромобільну АКБ нової генерації.

Via: Motor Trend