Болгарський стартап Alieno оголосив про створення електричного суперкара Arcanum – найпотужнішого у світі, який повинен перевищити навіть хорватський Rimac Concept Two. Судячи з перших зображеннях машини, дизайнери явно надихалися формами Lamborghini, проте з технічної точки зору болгарська автівка не має майже нічого спільного з італійською – хіба що в обох випадках широко застосовується карбон.

Автомобіль планується випускати в різних версіях потужності: 2610 к.с., 3482 к.с., 4351 к.с. та, нарешті, 5221 к.с В  топовій версії електрокар отримає аж шість електромоторів на кожне колесо, тобто загальна кількість двигунів досягне 24!

Місткість тягової батареї залежно від версії складе від 60 до 180 кіловат-годин. Судячи з усього, це без урахування додаткових суперконденсаторів – останні потрібні для того, щоб конденсувати «зайву» електрику від батареї і в потрібний момент подавати на мотори струм більшої сили, ніж у акумулятора.

Батарея, при цьому, при зарядці здатна приймати струм потужністю до 2700 кіловат, що скоротить час її повної зарядки до 4 хв. Таку потужну зарядку планується використовувати для гоночної версії електромобіля, з яким болгари мають намір брати участь у 24-годинному марафоні Ле-Ман.

Довгий прес-реліз повідомляє безліч фантастичних деталей і, насправді, після слів засновника та головного конструктора Alieno Ахмеда Мерчева про застосування в машині «інопланетних технологій» – читається виключно як наукова фантастика. Не дивлячись на те, що сама марка зареєстрована ще у 2015 році, поки болгари не показали нічого окрім малюнків та прес-релізу з фантастичними цифрами.

Ні джерело фінансування проекту, ні наявність виробничого майданчика, ні володіння відповідними технологіями – нічого з цього не розкривається і тим паче не підтверджується. Проте, Alieno вже готові приймати замовлення на новий суперкар – мінімальна вартість складає 750 тис. євро.