Болгарське тюнинг ательє Vilner виконало особливе замовлення клієнта, який побажав, щоб його кросовер Tesla Model X P90D став практично безшумним. Як результат – вони створили електромобіль Тесла «з найтихішою кабіною».

Тюнери відмітили, що перед ними стояла украй складна робота. За їх словами, клієнт добре знав, що електрокросовер Tesla Model X має відмінну шумоізоляцію, хоч би тому, що у нього в гаражі не один екземпляр цієї моделі. Проте, завдання було поставлене, залишалося лише виконати її.

Як відмічають фахівці Vilner, шумоізоляція у Тесла дійсно гідна, але після того, як салон був розібраний до останньої клепки, слабкі місця все-таки знайшлися. «Недоліки», якщо так можна виразитися, були виправлені шляхом накладення додаткового шару звуко- і віброізоляції.

Поліпшенням шумоізоляційних властивостей справа не обмежилася – замовник також побажав, щоб машині підкреслили ії електромобільну індивідуальність. Тему електричного транспортного засобу фахівці ательє візуалізували за допомогою ременів безпеки і вставок у верхню частину крісел бірюзового кольору. Мотив посилили малюнком електроплати, який з’явився на спинках передніх сидінь і на задніх бічних стеклах.

Зовнішній вигляд автомобіля практично не змінився. Тюнери пофарбували в бірюзовий гальмівні супорти, обрамили цим же кольором логотип і додали карбону на передній і задній спойлери і корпуси дзеркал заднього виду.

Технічну начинку кросовера Tesla Model X P90D чіпати не стали. У цій модифікації кросовер комплектується парою електромоторів на передній і задній осях номінальною потужністю 762 к.с. Запас ходу на одній зарядці складає близько 413 км.

Via: Motorward