Ще влітку 2017 року молода американська компанія Bollinger Motors заявила, що буде будувати максимально агресивні «квадратні» електричні позашляховики на базі сучасної алюмінієвої платформи та потужної силової установки. На дворі кінець жовтня 2019 го, і компанія готова приймати замовлення на свої автомобілі.

Як позашляховик Bollinger B1, так і пікап B2 оцінені однаково: їх вартість починається з позначки у $ 125 000.

По дорозі до конвеєра обидві моделі істотно змінилися. Спочатку планувалося, що вони будуть комплектуватися двома електромоторами загальною потужністю 360 к.с. та крутним моментом 640 Нм. Живити мотори повинні були акумулятори об`ємом 60 і 100 кВт*год, проте у вересні поточного року з’явилася інформація про те, що серійні електрокари обладнають 614-сильними електромоторами, а їхня батарея зможе похвалитися вкрай високим об`ємом – 120 кВт*год. Розгін до 100 км/год заявлений однаковий як для позашляховика, так і для пікапа – 4,5 секунди, максимальна швидкість становить 160 км/год. Запас ходу на одному заряді, як очікується, складе більше 320 км.

Серед інших характеристик електрокарів Bollinger (вони не змінилися) – наявність знижувальної передачі, пневматична підвіска з ходом у 25 см, завдяки чому кліренс автомобіля може досягати 38 см. На борт автомобілі можуть взяти 2359 кг вантажу, а вага причепа не повинна перевищувати 3402 кг.

Публічний дебют позашляховика та пікапа Bollinger відбудеться у листопаді на автомобільній виставці в Лос-Анджелесі.