Німецьке тюнінг-ательє Brabus традиційно спеціалізується на серйозних доробках автомобілів Mercedes-Benz. Дотепер вона вважала за краще мати справу з машинами, оснащеними ДВЗ, хоча досвід доопрацювання електромобілів у неї теж є – у 2014 та 2019 роках Brabus випускав допрацьовані електромобілі Smart. А тепер майстри тюнінгу замахнулися на серйозний, «дорослий» електромобіль – кросовер Mercedes-Benz EQC.

Більшість тюнінгових фірм не займаються збільшенням потужності електромоторів, оскільки процес цей клопіткий, та й вичавити додатковий «сік» з таких агрегатів досить важко. Однак фахівці Brabus змогли наростити потужність двигунів Mercedes-Benz EQC з 408 до 422 к.с., а крутний момент збільшити з 760 до 830 Нм. Завдяки цьому час розгону до 100 км/год у кросовера скоротилося з 5,1 до 4,9 секунди, а ось максимальна швидкість не збільшилася і обмежена на рівні 180 км/год.

З точки зору зовнішнього вигляду машина відрізняється від стандартного кросовера передньою панеллю з логотипом Brabus, а також спойлером – інші елементи обважування ще в стадії розробки. Взутий» кросовер у колеса Monoblock Z R20 з шинами Pirelli P Zero 255/45 спереду і 285/40 ззаду, опціональні диски R21 з шинами низькопрофільними Continental Sport Contact доступні за доплату.

Салон кросовера від Brabus рясніє шкірою і алькантарою, також тут перенастроєна графіка електронної приладової панелі, а на дверних картах, центральній консолі і тунелі можна помітити червоні вставки, встановлені накладки на педальному вузлі і порогах.