Французька преміум-марка Bugatti має намір розширити модельну лінійку та випустити свій перший електромобіль. Новинка буде мати 4-місний салон, що незвично для цього виробника (зараз він спеціалізується на двомісних гіперкарах).

Як повідомляє інформаційно-аналітичне агентство Bloomberg, мова може йти не тільки про класичний седан або 4-місне купе, але й про кросовер за ціною 500 000-1 000 000 євро.

Глава Bugatti Стефан Вінкельман з цього приводу заявив, що про терміни появи новинки поки що говорити завчасно. Наразі керівництво французької марки веде переговори з концерном Volkswagen Group щодо виділення коштів на розробку електрокара (Bugatti знаходиться в структурі Volkswagen Group).

Варто відзначити, що 10 років тому, у вересні 2009 року, Bugatti на закритому заході показала концепт-кар 16C Galibier (на фото зверху), названий на честь одного з альпійських перевалів – Col du Galibier. Тоді  очікувалося, що цей 4-дверний ліфтбек відправиться в серію, однак в кінцевому випадку його відклали на невизначений термін.

За останні півтора року Bugatti випустила кілька лімітованих моделей: Divo, La Voiture Noire, EB 110 Hommage, а також Baby II. Дрібносерійно французи випускають гіперкар Chiron, його тираж, як очікується, складе 500 од.