Деякий час тому ми писали про новий електрокар від GM  для Китаю – Buick Velite 7; і припустили, що це буде або довгоочікуваний кросовер на базі Chevrolet Bolt, або взагалі пряма заміна цьому хетчбекові. Тепер концерн General Motors опублікував технічні характеристики моделі і вони виявилися досить скромними.

Ключовими показниками для електромобілів є ємність тягової батареї і потужність електроприводу. Для Velite 7 створили нову батарею на основі акумуляторів LG Chem ємністю 55,6 кіловат-години, а живитиме вона електродвигун потужністю 177 к.с.

Ці показники гірше, ніж у того самого Chevrolet Bolt, який може похвалитися батареєю на 60 кіловат-годин і мотором потужністю 200 к.с. Розгін до 100 км/год у Velite 7 за мірками електромобілів також не вражає: він займає 8,3 секунди.

Іншими словами, Velite 7 поки не виглядає а ні повноцінною заміною Chevrolet Bolt, а ні більш просунутим кросовером на її базі. Можливо, ця модель спочатку створювалася виключно для китайського ринку, де ключовим фактором успіху є ціна.

Також можна припустити, що Velite 7 все ж з’явиться у Північній Америці та інших регіонах, але з іншої начинкою, ніж пропонується китайським покупцям.