Китайські автовиробники вже не раз намагалися вийти на європейський ринок, однак щоразу зазнавали невдачі. Проте, від підкорення Старого світу китайці як і раніше не відмовляються – вони провели роботу над помилками, і цього року знову націлилася на Європу. Перші кроки почала робити компанія Chery, а по її п’ятах збирається піти і BYD.

На своєму домашньому ринку цей виробник відомий своїми вельми ефектними з точки зору дизайну електромобілями. В першу чергу це представлений на початку минулого року кросовер BYD Tang EV600, який до кінця поточного року має з’явитися на ринку Норвегії, де електромобілі, як відомо, у великій пошані. У Tang EV600 пара електродвигунів (по одному на кожній осі) потужністю 245 к.с. кожний, а батарея на 82,8 кВтгод забезпечує пробіг до 500-520 км за застарілою методикою NEDC.

У довгостроковій перспективі очікується вихід Tang EV600 на ринки інших країн ЄС. Крім того, компанія має намір запропонувати європейцям цілу гаму легкого комерційного транспорту, зокрема, електричні розвізні фургони. Водночас BYD вже продає в Європі свої електробуси.