У 2019 році компанія BYD реалізувала на рідному для себе ринку Китаю 461 399 автомобілів (дані Automotive News) і, незважаючи на істотний спад продажу електромобілів, який пов’язаний зі скороченням субсидій з боку держави, компанія активно працює над новими електричними моделями.Однією з них є седан Han EV, який буде згодом конкурувати з люксової моделлю Tesla Model S. BYD поширив перші фотографії перспективної моделі.

Решітка радіатора у електрокара виконана у вигляді декоративного елемента в нижній частині переднього бампера, також звертають на себе увагу фари в стилі Audi та напівкруглий капот. Збоку автомобіля можна спостерігати велику кількість хрому на віконних рамках, дзеркалах, молдингах і накладках порогів, під стать їм були підібрані та сріблясті колісні диски з тонкими спицями. Довжина машини становить 4950 мм, а її аеродинамічний коефіцієнт – 0,23 Cx (у Tesla Model S – 4978 мм та 0,24 Cx відповідно).

В базовій версії машина буде оснащена заднім електромотором потужністю 218 к.с., двомоторний варіант зможе розвивати 268 к.с., запас ходу очікується приблизно 450 км.

Крім повністю електричної моделі буде представлена ​​гібридна верся Han PHEV. У неї під капотом розташовується 189-сильний 2,0-літровий турбомотор, який буде працювати з трьома електродвигунами. Сумарна потужність силової установки складе 476 к.с., до 100 км/год машина зможе розганятися всього за 3,9 сек.

BYD Han EV і Han PHEV будуть представлені на автосалоні в Пекіні, який пройде з 21 по 30 квітня.