Компанія Byton запустила в експлуатацію свій завод у китайській провінції Цзянсу. Першою моделлю, яку почали виробляти на цьому підприємстві, став електричний кросовера M-Byte (раніше на нього вже оголосили ціну).

Завод Byton розташований у Національній зоні економічного і технічного розвитку на околиці колишньої столиці Китаю, міста Нанкін. Будівництво виробничого комплексу загальною площею понад тисячу квадратних кілометрів почалося восени 2017 року. Сума інвестицій у підприємство склала 11,07 мільярда юанів, а його розрахункова потужність – 300 000 автомобілів щорічно. На заводі впроваджено технології «Індустрії 4.0»: автоматизована доставка матеріалів та компонентів, інтернет-речей та промислові роботи, що підключені до Мережі.

Що ж стосується самого кросовера M-Byte, перші випущені екземпляри відправляться на ресурсні випробування і краш-тести, щоб до середини року модель була готова до ринкового запуску.

Нагадаємо, що Byton M-Byte є моделлю преміум-класу, однією з особливостей якої став вигнутий 48-дюймовий дисплей, який об’єднує приладову панель та екран мультимедіа. Керувати комплексом систем можна за допомогою голосу, жестів, фізичних кнопок, розпізнавання емоцій і сенсорних екранів: один знаходиться між водієм та пасажиром, інший – на кермі.

Щодо технічної начинки, початкова версія Byton M-Byte отримає 272-сильний електромотор, встановлений на задній осі. Передбачено два варіанти тягових батарей: ємністю 72 кіловат-години дозволить кросоверу проїхати без підзарядки 430 км за циклом NEDC, а на 95 кіловат-годин – 550 км.

Повнопривідний M-Byte з двома моторами сумарною віддачею 408 сил буде комплектуватися тільки батареєю на 95 кіловат-годин, і його пробіг складе 505 км. Також в оснащенні є  зарядка від терміналу потужністю 150 кіловат – до 80% вона заряджає за 35 хвилин.