Замовлення товарів на майданчику Aliexpress – це завжди лотерея, оскільки в реальності товар може виглядати не так, як на фото. Купувати у такий спосіб електромобіль  вартістю менше тисячі доларів – не найкраща ідея, але Джейсон Торчинські з популярного американського автомобільного сайту Jalopnik зважився і не пошкодував.

Джейсон знайшов електрокар китайкою марки Changli вартістю лише 930 доларів. Щоправда, батареї продавалися окремо, з ними ціна досягла вже 1 200 доларів. А з урахуванням вартості доставки з Китаю до будинку в США, а також розмитнення, загальні витрати зросли до 3 300 доларів, що все одно відповідає ціні відносно дешевого електричного велосипеда або скутера.

Формально це не автомобіль, а електричний квадроцикл, що юридично його споріднює, наприклад, із Citroen Ami. Джейсон зробив кілька відео про свою покупку, яка приємно здивувала його несподіваними опціями. Наприклад, в ній навіть є камера заднього виду.

Ось в такому вигляді, в коробці, Джейсон отримав свій автомобіль:

На жаль, машина не може похвалитися динамікою. Потужність її електромотора становить всього 1,1 к.с., та й керованість, враховуючи висоту та ширину автомобіля, розчаровує навіть за китайськими мірками. Однак спідометр схильний безсоромно брехати, завищуючи швидкість.

Є питання і до безпеки. Машина зроблена з металевого каркасу та пластику, але оскільки вона не відноситься до автомобілів, то і стандартам безпеки відповідати не зобов’язана.