Концерни BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company, а також компанії Audi і Porsche, які входять до групи Volkswagen, підписали меморандум про взаєморозуміння. Автовиробники засновують нове спільне підприємство, яке створить в Європі мережу надшвидких зарядних станцій для електрокарів та гібридів.

Будівництво електрозаправок розпочнеться вже в 2017 році. Їх вихідна потужність складатиме до 350 кіловат, що значно більше, ніж доступно в найшвидших встановленних на сьогодні зарядках Supercharger – до 145 кВт. Початкова мета альянсу – створити близько 400 таких точок. Всі вони будуть працювати за стандартом CCS (Combined Charging System), який підтримується більшістю нинішніх електричних моделей незалежно від марки.

За прогнозом компаній, до 2020 року європейцям будуть доступні тисячі зарядних станцій, які дозволять їм подорожувати на досить великі відстані. При цьому автовиробники розраховують розвинути технології настільки, щоб зарядка від мережі стала такою ж зручною, як дозаправка на звичайній АЗС.

Via: Daily Mail