Глава концерну FCA (Fiat Chrysler) Майк Менлі заявив, що його компанія випустить повністю електричний пікап марки Ram (про це топ-менеджер повідомив під час розмови з інвесторами після презентації фінансової звітності за третій квартал). Слова Менлі наводить видання Dertoit Free Press.

«Я абсолютно впевнений в тому, що на ринок вийде пікап Ram з електроприводом. Вам потрібно лише трохи почекати. Зараз я не можу поки сказати, коли саме це станеться», – сказав Менлі.

Таким чином, Chrysler стане останнім з «Великої детройтської трійки», хто заявив про випуск електричного пікапа. Раніше з такою обіцянкою виступив концерн Ford, а General Motors свою модель вже представив як GMC Hummer EV.

Ще раніше електричними пікапами зацікавилися нові гравці автоіндустрії. Одним з перших свою модель представив стартап Rivian, який почне продаж влітку наступного року. Крім того, свій пікап вже випустила і Tesla – відомий на увесь світ Cybertruck.

Працюють в цьому напрямі і деякі інші стартапи, які поки не так відомі. Що стосується марки Ram, яка входить до групи Chrysler, то на сьогодні відома найпотужнішим в світі бензиновим пікапом з мотором на 702 к.с.