Група PSA Peugeot Citroen поповнила свою лінійку електромобілів: услід за Peugeot Partner Tepee Electric був представлений його двійник під маркою Citroen – E-Berlingo Multispace. Обидва пасажирські автомобілі технічно ідентичні комерційним електрофургонам Partner і Berlingo, що вийшли чотирма роками раніше.

В усіх випадках використовується одна і та ж силова установка з синхронним електромотором на 49 кВт (67 к.с. ) і 200 Нм та літій-іонною батареєю на 22,5 кіловат-години. Заявлений запас ходу – 170 км на одному заряді. Подібно до Peugeot Partner Electric, Citroen E-Berlingo Multispace можна заряджати і від домашньої розетки, і через порт стандарту CHAdeMO. У другому випадку 80-процентний запас енергії відновлюється за 30 хв.

Оснащення моделей Peugeot і Citroen також схоже. Воно включає мультимедійний комплекс з 7-дюймовим тачскрином, клімат-контроль, круїз-контроль, камеру заднього виду, навігацію. Також передбачена можливість дистанційного керування деякими системами через смартфон.

В Іспанії, де організована збірка E-Berlingo Multispace, він поступить в продаж вже на початку травня. До вересня електромобіль виведуть на ринки інших країн – Франції, Великобританії, Італії, Бельгії. Португалії і Нідерландів. Одночасно почнуться продажі Peugeot Partner Tepee Electric.

Via: auto motor und sport