Бюджетний бренд Renault, відомий своЇми моделями Logan, Sandero і Daster, крокує в ногу з часом: Dacia не тільки представила концепт-кар, але й зробила його повністю електричним. У деталі творці Dacia Spring поки не вдаються, але цілком можна припустити, що створити електромобіль вдалося, як то кажуть, малою кров’ю.

Єдина характеристика стильного концепту, що була названа – його «далекобійність»: Dacia Spring проїде без підзарядки до 200 км.  А ось інформації щодо мотору та батареї, немає. Про ціну теж поки говорити рано, хоча якщо концепт доведуть до серійної стадії, він зможе претендувати на звання найдоступнішого «зеленого» позашляховика в своєму класі.

Однак якщо придивитися до фотографій, можна впевнено припустити, що концептуальна Dacia Spring побудована з активним запозиченням ідей у ​​серійного електромобіля Renault Twingo Z.E. Якщо це насправді так, то компактний позашляховик Dacia (який виглядає все ж трохи більшим, ніж французький донор) має 80-сильним електромотор і 22-кіловатний блок акумуляторів. А ще концепт дуже схожий на Renault City K-ZE, що вже продається в Китаї.

Про жодні конкретні плани Dacia щодо інтеграції серійного електрокара в свою модельну лінійку поки не відомо. Однак з огляду на можливості альянсу, в який входить марка, і затребуваність «зелених» машин в Європі, поява серійної версії Spring видається цілком логічним кроком.